0 800 212 213(з 8:30 до 21:30, дзвінки по Україні безкоштовні)Як замовити
Київ
Доставимо за 3 години
Київ

Пошук і замовлення ліків з доставкою

Як це працює?

Знайдіть товар в каталозі

Скористайтеся пошуком, введіть назву, виробника або діючу речовину

Оформіть замовлення

Дотримуйтесь інструкцій та завершіть оформлення замовлення

Посилка у вас менше, ніж за 3 години

Кур'єр доставить ваше замовлення прямо до дверей. Зручно забрати в аптеці? У нас є самовивіз

У нас широкий асортимент і постійна наявність товару на складі. Більше не потрібно надягати маску та іти в аптеку. Ваше замовлення акуратно упакують, і кур'єр доставить посилку додому. Купуйте онлайн – це зручно та безпечно.

Здоров'я не може зачекати! Оформіть замовлення на сайті і отримаєте посилку менше, ніж за 3 години! Іноді швидкість відіграє вирішальну роль, і це саме той випадок.

Знайти товари

Лідери продажів
Пошук і замовлення ліків з доставкоюMedNex – універсальний помічник у виборі та купівлі ліків в Києві та Україні. Наш сервіс дозволяє вам витрачати на поліпшення здоров'я мінімальний час з максимальною віддачею.У чому переваги MedNex
  • У нас найшвидша доставка. Ви можете замовити необхідні ліки і отримати їх додому менше, ніж за 3 години.
  • У нас широкий асортимент і постійна наявність товару на складі. Ми не переміщуємо товар з аптеки в аптеку, весь асортимент зосереджений на одному складі! Працюємо безпосередньо з компаніями-виробниками і щодня поповнюємо складські запаси. Якість ліків та термін придатності у нас завжди максимальні.
Вартість ліків в КиєвіХоча в різних районах Києва ціна на лікарські засоби може сильно відрізнятися, сервіс MedNex дає можливість купувати медикаменти за фіксовано низькою ціною. Не потрібно витрачати час на пошук недорогого аптечного пункту. Ви можете економити на всіх позиціях вашого замовлення, купуючи медикаменти з найшвидшою доставкою в місті.