0 800 212 213(с 8:30 до 21:30, звонки по Украине бесплатные)Как сделать заказ
Киев
Доставим за 3 часа
Киев

Внешний вид товара может отличаться от изображения на сайте

Инулин-Нутримед капсулы по 500 мг №60 (10х6)

 • Производитель: НУТРИМЕД ООО
 • Код: 00009987
228.90 грн

В наличии

бесплатная доставка
228.90 грн

В наличии

бесплатная доставка
О товаре

О товаре

 • Бренд:

  НУТРИМЕД ООО
 • Страна:

  Украина
 • Условия отпуска

  Без рецепта
 • Форма выпуска:

  капсулы
О товаре

О товаре

 • Бренд:

  НУТРИМЕД ООО
 • Страна:

  Украина
 • Условия отпуска

  Без рецепта
 • Форма выпуска:

  капсулы
Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

до застосування препарату

Склад:

1 капсула містить: активний інгредієнт: екстракт цикорію (Cichorium intybus) – 500 мг;

допоміжна речовина: желатин (оболонка капсули).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність), 100 г (g): білки – 5,0 г (g), вуглеводи – 90 г (g), жири – 0 г (g); 380 ккал (kcal) / 1590 кДж (kJ).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості, 6 капсул, 3 г (g): білки – 0,15 г (g), вуглеводи – 2,7 г (g), жири – 0 г (g); 11,4 ккал (kcal) / 47,8 кДж (kJ).

Рекомендації щодо застосування.

Інулін – Нутрімед® додаткове джерело природного інуліну. В якості пребіотика сприяє травленню та нормалізації функціонування товстого кишківника, покращує і стабілізує склад кишкової мікрофлори, зокрема біфідобактерій. Інулін – Нутрімед®знижує рівень глюкози у крові, нормалізує показники вуглеводного та ліпідного обмінів, запобігає виникненню судинних ускладнень при цукровому діабеті 2-го типу та метаболічному синдромі. Завдяки нормалізації ліпідного та вуглеводного обмінів, призводить до зниження ваги у осіб, що контролюють масу тіла. Сприяє засвоєнню кальцію організмом.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза.

Дорослим по 1-2 капсули 2-3 рази на добу за 15 хвилин до їди, запиваючи достатньою кількістю води. Термін вживання становить від 1 до 3 місяців.

Перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання.

Вагітність, період годування груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску.

Капсули з масою вмісту 500 мг ± 5 %.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 °С до 25 °С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Строк придатності.

24 місяці з дати виготовлення.

Додаткова інформація.

Функціональні властивості. Інулін – Нутрімед® фруктоолігосахарид (складний вуглевод рослинного походження), що виробляється зі свіжих коренів цикорію за власною патентованою технологією Нутрімед. Завдяки цьому вдається отримати інулін з розгалуженою молекулярною структурою, який характеризується посиленою дією на організм. Інулін є пребіотиком, тобто вибірково ферментується, призводить до специфічних змін в складі та/або активності мікробіому кишківника, що приносить користь людині.

Інулін – Нутрімед® проявляє свої функціональні властивості в товстому кишківнику, де повністю засвоюється мікрофлорою, головним чином біфідобактеріями та лактобактеріями. В процесі метаболізму інуліну мікробіомом кишківника утворюються ендогенні коротколанцюгові жирні кислоти (головним чином масляна), що чинять багатоцільову протективну дію на шлунково-кишковий тракт.

Інулін – Нутрімед® вибірково сприяє розмноженню та активному росту нормальної мікрофлори кишківника, підвищуючи її детоксикаційні властивості, перешкоджає розвитку патогенних мікроорганізмів.

Завдяки вживанню Інулін – Нутрімед® підвищується здатність мікробіому кишківника підтримувати всі види обміну речовин в організмі та всі функції шлунково-кишкового тракту (моторну, секреторну, всмоктувальну екскреторну, імунну). На цьому фоні покращується стан шкіри, нормалізується рівень ліпідів та холестерину, знижується апетит.

Клінічні дослідження довели ефективність Інулін – Нутрімед® при цукровому діабеті 2-го типу та метаболічному синдромі. Комплексна та багатогранна дія інуліну дозволяє не тільки знизити рівень глюкози (не викликаючи гіпоглікемію), а й покращити показники ліпідного профілю, знизити масу тіла, тим самим запобігти розвитку судинних ускладнень при цукровому діабеті 2-го типу та метаболічному синдромі.

На початку захворювання регулярний прийом Інулін – Нутрімед® дозволяє тривалий час не застосовувати синтетичні цукрознижуючі препарати, на пізніх стадіях Інулін – Нутрімед®дозволяє знизити дозу основного цукрознижуючого препарату.

Лидеры продаж